Wiesz co potrafisz, nie wiesz gdzie jest praca?

Pomożemy Ci! U nas najważniejsze jest to, co potrafisz i gdzie chcesz pracować. To jedyny taki sposób na zmianę pracy na polskim rynku.


Codziennie znajdziesz tu nowe oferty pracy

Wpisz miasto lub powiat

Aplikacja zrobi większość pracy za Ciebie

Nie przegapisz najlepszych ofert

Nie przegapisz najlepszych ofert

Natychmiast powiadomimy Cię o nowych ofertach pracy. <b>Aplikuj jako pierwszy</b> i zwiększ swoje szanse na lepszą pracę.

Zobaczysz to, co Cię interesuje

Zobaczysz to, co Cię interesuje

Nie trać czasu i poszukaj <b>pracy w Twojej okolicy</b>, z <b>widocznymi widełkami płacowymi</b>, dogodnym rodzajem umowy oraz profesją, która Cię interesuje.

Załatwisz wszystko błyskawicznie

Załatwisz wszystko błyskawicznie

Odpowiedź na ofertę to tylko <b>kilka kliknięć</b>. Firmy na ogół oddzwaniają, więc miej telefon przy sobie.


Super, że chcesz z nami znaleźć nową pracę lub pracownika! Zacznij od pobrania aplikacji. Oferty i potencjalni pracownicy już na Ciebie czekają.

Szukasz pracowników?

Pobierz aplikację dla firm.

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store

Szukasz pracy?

Pobierz aplikację dla pracowników.

Nyní na Google Play
App Gallery
Stáhnout v App Store

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.