banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PoradyPorównaj swoją wypłatę z innymi

Porównywarka wynagrodzenia

Wybrane dla Ciebie
Wymagania opisane w ogłoszeniu o pracę spełnia tylko Superman? Nie zrażaj się

Ogłoszenia o pracę zawierają czasami bardzo długą listę wymagań wobec kandydatów. Tylko Superman byłby w stanie je spełnić. Jednak superbohaterów jest niewielu. Dlatego nie bój się odpowiadać na ogłoszenie... pełny artykuł

Dobrze przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej, to Twoja jedyna szansa w danej firmie!

Pewne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej padają zawsze. Dlatego warto być na nie przygotowanym. Mimo to wielu kandydatów bagatelizuje ten etap. Nie popełniaj tego samego błędu.

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu podczas rozmowy kwalifikacyjnej

O jakiego rzędu wynagrodzenie prosić? Jakich argumentów użyć? Czy mogę poprosić o czas do namysłu? Wiemy, jak negocjować wynagrodzenie. Oto kilka podpowiedzi.

Jak mądrze poprosić o podwyżkę?

Ceny idą w górę, każdy to odczuwa. To logiczne, że chcesz zarabiać więcej. Wysoka inflacja i galopujące ceny energii to nie jedyny argument, żeby dostać podwyżkę. Jakie argumenty mogą przekonać szefa i... pełny artykuł

Życiorys chronologiczny. O czym należy pamiętać a czego wpisywać nie trzeba

Po szkole średniej pracowałam jako recepcjonistka, ale urodziłam dziecko... Tak nie należy pisać CV! Życiorys chronologiczny oszczędza czas Twój oraz pracownika HR. Jak powinien wyglądać życiorys chronologiczny... pełny artykuł

9 wskazówek jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, jak dostać wymarzoną pracę

Przed Tobą rozmowa o pracę? Podpowiemy Ci jak zaoszczędzić sobie stresu i skutecznie przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdzono na ludziach.

7 wskazówek, które pomogą Ci znaleźć pracę

Oto krótki przewodnik ułatwiający znalezienie nowej pracy

Co nas wyróżnia ? Poznaj zalety Pracy za Rogiem!

Hej! Cieszymy się, że tu jesteś. Niezależnie od tego czy jesteś naszym stałym użytkownikiem, czy dopiero poznajesz aplikację, warto wiedzieć co zyskasz rekrutując z nami.


Super, że chcesz z nami znaleźć nową pracę lub pracownika! Zacznij od pobrania aplikacji. Oferty i potencjalni pracownicy już na Ciebie czekają.

Szukasz pracy?

Pobierz aplikację dla pracowników.

Google Play
App Gallery
App Store

Szukasz pracowników?

Pobierz aplikację dla firm.

Google Play
App Store


Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.