banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

GALWANIZER

2 dni

Firma

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI "PREMA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres

Wapiennikowa 90, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 400 - 4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

w/g potrzeb
Inne wymagania: Pracodawca oferuje:Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego.
Atrakcyjne wynagrodzenie. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze, co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków; Transportowanie detali, substancji i preparatów chemicznych na stanowisko pracy, przygotowywanie roztworów (kąpieli) do odtłuszczania, mycia, trawienia i osadzania powłok,przygotowywanie detali do obróbki galwanicznej (odtłuszczanie, mycie, trawienie, polerowanie), zakładanie i zdejmowanie detali z oprzyrządowania technologicznego, ustawianie parametrów procesu i sterowanie urządzeniami do nakładania powłok galwanicznych.
Monitorowanie procesu galwanicznego.Regenerowanie, uzupełnianie składu kąpieli chemicznych w celu utrzymania wymaganych parametrów technologicznych,Badanie jakości powłok galwanicznych,Monitorowanie oczyszczania ścieków i parametrów wody odprowadzanej z galwanizerni,Konserwowanie urządzeń galwanizerni,Praca w oparciu o zasady bhp i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością, Zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo.


Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.