banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

PIELĘGNIARKA

Nadal szukamy

Firma

STREFA ROZWOJU MEDYCYNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Drogowców 12, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Realizacja świadczeń medycznych w gabinecie zabiegowym oraz punkcie pobrań; wykonywanie szczepień ochronnych; dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej oraz jej zabezpieczenie; rejestracja i obsługa pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami; współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym; przygotowanie gabinetów do pracy.
Mile widziani obywatele Ukrainy.
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, medyczne
Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe, min. średnie medyczne; mile widziane ukończone studia z zakresu pielęgniarstwa; czynne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki; mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, wykonywania i interpretacji zapisu EKG, resuscytacji krążeniowo oddechowej, wykonywania i interpretacji badania spirometrycznego; znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych; życzliwe podejście do pacjenta; gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.