rating

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA Sp. zo.o.

Adres

Węgierska 188, Nowy Sącz

Uzyskaj

Płaca

4 200 - 4 500 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Miejsce pracy: Nowy Sącz

KLUCZOWE ZADANIA:
-Monitorowanie prawidłowego działania urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
-Dokonywanie okresowych przeglądów oraz konserwacji i remontów maszyn, urządzeń elektrycznych i sieci elektroenergetycznych
-Diagnozowanie stanu technicznego oraz usuwanie awarii serwisowanych maszyn i urządzeń
-Nadzór nad dokumentacją elektroenergetyczną

OCZEKIWANIA:
-Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym
-Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV
-Uprawnienia do wykonywania pomiarów ochronnych
-Doświadczenie w zakresie konserwacji oraz usuwania awarii maszyn, urządzeń i instalacji
-Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz uprawnienia spawalnicze mile widziane
-Podstawowa znajomość obsługi komputera
-Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
-Umiejętność współpracy i pracy zespołowej

PRACODAWCA OFERUJE:
-Możliwość realizacji interesujących zadań w międzynarodowej firmie
-Stabilne miejsce pracy z motywacyjnym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju
-Wysokie standardy kultury organizacyjnej akcentujące zaangażowanie i innowacyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
do dnia15.05.2022 roku drogą e-mailową na adres:
rekrutacja.polska@sglcarbon.com
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty
Prosimy o umieszczenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Obsługa komputera
Inne wymagania: Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV
Uprawnienia do wykonywania pomiarów ochronnych
Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz uprawnienia spawalnicze mile widziane
Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
Umiejętność współpracy i pracy zespołowej
Zmianowość: jedna zmiana