banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCJI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH/MONTAŻYSTA

Mniej niż tydzień

Firma

Galeria Arsenał w Białymstoku

Adres

Adama Mickiewicza 2, Białystok

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 300 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

01.08.2022

Opis oferty

1. Prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych, a w szczególności: opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówień, sporządzanie planu zamówień publicznych na dany rok, przygotowywanie i przeprowadzanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
2. Prowadzenie spraw związanych z inwestycjami, a w szczególności: współudział w przygotowywaniu planów inwestycyjnych, prowadzenie dokumentacji związanej z realizowaniem inwestycji.
3. Sporządzanie sprawozdawczości związanej z inwestycjami i z zamówieniami publicznymi.
4. Wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem wystaw, w szczególności instalowanie i nadzór nad sprzętem multimedialnym.
5. Zakup sprzętu multimedialnego i oprogramowania.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne, administracyjne); udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok; znajomość prawa zamówień publicznych w praktyce; biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych; umiejętności instalowania sprzętu multimedialnego, programów komputerowych; dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.