banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BUDOWNICTWA "KOBNEXT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Karola Szymanowskiego 15, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 300 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz gazowych; obsługa elektronarzędzi (wkrętarka, szlifierka, wiertarka).
Pracodawca oferuje: możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów za granicą (dla chętnych), możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pelny etat, regularne zarobki, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia, miłą atmosferę w pracy w profesjonalnym zespole.
Oferta pracy przyjazna obywatelom Ukrainy.
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: konieczne doświadczenie zawodowe na stanowisku montera instalacji sanitarnych oraz aktualna wiedza na temat pracy w ww. zawodzie; mile widziane prawo jazdy kat. B; sprawność fizyczna, chęć i motywacja do pracy, dyspozycyjność, samodzielność; gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 m.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.