banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

MECHANIK - DZIAŁ UTRZYMANIE RUCHU

Mniej niż tydzień

Firma

FF MARKA WŁASNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Grzybowa 5, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Diagnozowanie oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nadzór nad poprawną eksploatacją maszyn i urządzeń. Przygotowywanie maszyn do produkcji.
Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: mechanika), mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu/ technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjny, podstawowa znajomość zasad mechaniki i pneumatyki, Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV, obsługa komputera na poziomie podstawowym, gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.
Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę; Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności; Program Poleceń możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto; Proces adaptacyjny nowego pracownika; Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych; Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę; Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.