banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Mniej niż tydzień

Firma

PAULA INGREDIENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Łódzka 145a, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

5 000 - 5 390 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Sporządzanie i aktualizacja specyfikacji wewnętrznych wyrobów gotowych.
Weryfikacja etykiet, opiniowanie i zatwierdzanie opakowań pod kątem zgodności deklaracji i informacji z przepisami. Administrowanie dokumentacją systemową.
Współpraca w zakresie aktualizacji dokumentacji systemu bezpieczeństwa żywności. Obsługa działu sprzedaży pod kątem dokumentacji wymaganych przez Klientów (kwestionariusze, oświadczenia, specyfikacje itp.)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: Dobra znajomości języka angielskiego, mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym, prawo jazdy kategorii B, Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobrea organizacji pracy, umiejętność obsługi pakietu MS Office.
Pracodawca oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie, dostęp do nowoczesnych, zaawansowanych narzędzi pracy, uczestnictwo w innowacyjnych projektach, inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji, stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią, ubezpieczenie grupowe, medyczne, atrakcyjny pakiet benefitów, min. karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.