banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

ELEKTROMONTER

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ELPROGRESS S.C.

Adres

Karczówkowska 9, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 200 - 5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Firma Elprogress poszukuje osób na stanowisko elektromonter. Praca przy produkcji szaf sterowniczych dla obiektów przemysłowych. Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie inżynierskiej. Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności z możliwością dalszego rozwoju ścieżki zawodowej.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziana znajomość schematów elektrycznych, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązków: Firma Elprogress poszukuje osób na stanowisko elektromonter. Praca przy produkcji szaf sterowniczych dla obiektów przemysłowych, montaż rozdzielnic elektrycznych.
Oferujemy pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie inżynierskiej.
Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności z możliwością dalszego rozwoju ścieżki zawodowej.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.