banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

OPERATOR WIERTNICY Z MOZLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

Mniej niż tydzień

Firma

ZAKŁAD USŁUG GEOLOGICZNYCH GEOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Budziwojska 79, Rzeszów

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

31.08.2022

Opis oferty

-obsługa wiertnic geologicznych, gąsienicowych i kołowych oraz kotwiarek -pomoc przy wierceniach geologicznych. -transport maszyn wiertniczych praca na terenie całej Polski ( obecnie woj. podkarpackie, małopolskie, lubelskie)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C, C+E (dodatkowe wynagrodzenie), mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku, Oferujemy: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowa o pracę, praca w doświadczonym zespole, praca w delegacji (zapewnione zakwaterowanie i posiłki), wynagrodzenie od 5000 zł brutto (dodatki funkcyjne za dodatkowe kwalifikacje i umiejętności)
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.