rating

OPERATOR CNC (TOKARZ, FREZER)

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

CHEMAR ARMATURA Sp. z o. o.

Adres

Karola Olszewskiego 6, Kielce

Uzyskaj

Płaca

4 500 - 5 500 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Obsługa centrum obróbczego CNC.
Przygotowanie i montaż narzędzi.
Ustalenie detalu na maszynie.
Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.
Inne wymagania: Wymagania: znajomość systemu sterowania Fanuc v3.1 oraz SINUMERIK, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na maszynach CNC, umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC, mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp. Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość, umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy. Uprawnienia i znajomości obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego. Gotowość do pracy zmianowej.
Zakres obowiązków: Obsługa centrum obróbczego CNC. Przygotowanie i montaż narzędzi. Ustawienie detalu na maszynie. Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.
Pracodawca oferuje:
- po okresie próbnym pracę na czas nieokreślony,
- stałe, atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki,
- ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
- dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe,
- samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
- szkolenia, pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,
- możliwość rozwoju zawodowego.
Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zmianowość: dwie zmiany