banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

REFERENT PRAWNO-ADMINISTRACYJNY

Nadal szukamy

Firma

POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W NOWYM SĄCZU DLA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO

Adres

Magazynowa 7, Nowy Sącz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Sporządzanie decyzji administracyjnych. Inspekcja i kontrola, orzecznictwo i egzekucja. Prowadzenie postępowań egzekucyjnych, sporządzanie protokołów pokontrolnych. Wymagana znajomość ustawy o służbie cywilnej i prawo budowlane. Mile widziane doświadczenie w administracji. Praca w Nowym Sączu. Kontakt tel. 185475160, 185475170.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, kierunek: prawo
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze. Wymagana znajomość ustawy o służbie cywilnej i prawo budowlane. Mile widziane doświadczenie w administracji.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.