banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

TECHNOLOG WYROBÓW SPAWANYCH

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

SHL PRODUCTION Sp. z o.o. Kielce

Adres

Zagnańska 27, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

w/g stanowiska
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Inne wymagania: Wiedza w dziedzinie termicznego cięcia metali, kształtowania blach, spawania elektrycznego, obróbki skrawaniem i malowania, dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach i wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych, umiejętność logicznego rozumowania, analizowania zjawisk, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji.
Zakres obowiązków: projektowanie i wdrażanie procesów produkcji dla wyrobów spawanych wchodzących do planów produkcji fabryki zgodnie z procedurą APQP, wdrażanie do produkcji oprzyrządowania technologicznego, stała aktualizacja i usprawnianie technologii produkowanych wyrobów pod kątem obniżki pracochłonności, materiałochłonności i poprawy jakości, prowadzenie ewidencji dokumentacji konstrukcyjnej produkowanych wyrobów, zmian konstrukcyjnych i technologicznych oraz ich aktualizacja w obszarze fabryki, obsługa systemu SIGIP, współpraca i wsparcie techniczne innych Działów, posiadanie dokładnej znajomości obowiązujących przepisów BHP i P.Poż. oraz istniejących katalogów, programów, norm w zakresie technologii, spełnianie wymogów BHP i P.Poż zarówno w pomieszczeniach działu jak też w opracowaniach dokumentacji technicznej. Znajomość i stosowanie procedur z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem obowiązujących w Dziale.Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.