rating

OPERATOR MASZYN CNC

2 dni

Firma

FAMUR S.A. Systemy Ścianowe NOWOMAG Oddział w Nowym Sączu

Adres

Jana Pawła II 27, Nowy Sącz

Uzyskaj

Płaca

3 500 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Operator maszyn CNC.

Zadania:
1. Wykonywanie części i elementów maszyn zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną,
2. Prawidłowe nastawianie właściwych parametrów pracy poszczególnych jednostek obróbczych,
3. Przygotowanie, dobór i mocowanie narzędzi skrawających do toczenia powierzchni walcowych, kształtowych, stożkowych i czołowych, wytaczanie rowków, toczenia gwintów i promieni, roztaczanie otworów, wytaczania, frezowania i wiercenia,
4. Programowanie maszyny w przypadku wykonywania mało skomplikowanych procesów obróbczych.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: operator maszyny CNC
Inne wymagania: Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego.
Zmianowość: dwie zmiany