banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

SPECJALISTA DS. EKSPORTU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

2 dni

Firma

PORTOS TR7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres

Złota 71, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Obsługa bieżących kontrahentów. Budowanie dobrych relacji z klientami. Przygotowywanie ofert handlowych. Realizacja zamówień eksportowych. Wykonywanie analiz i raportów.
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, biegła obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, komunikatywność, zaangażowanie, chęć do nauki.
Co oferujemy: umowę o pracę, komfortowe warunki pracy, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos, wdrożenie, możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, program - "Skrzynka pomysłów" z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.