banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACOWNIK DZIAŁU OPERACYJNEGO

Nadal szukamy

Firma

TW METALS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Innowacyjna 3, Rzeszów

Uzyskaj

Płaca

od 3 490 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentacji jakościowej pod przyjęcia i wydania magazynowe PZ/WZ
Wprowadzanie oraz aktualizacja danych związanych z zapasem materiałowym przy użyciu wewnętrznego programu operacyjnego oraz dodatkowych aplikacji
Archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów i informacji
Terminowa realizacja przydzielonych zadań
Inne wymagania: Oczekujemy:
nastawienia na współpracę w zespole
zaangażowania i dokładności
bardzo dobrej organizacji pracy
umiejętności analitycznych
znajomości środowiska Windows
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Praca na cały etat w siedzibie firmy w godz. 7:00-15:00
umowa na zastępstwo na okres do ok. luty/2024
rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
wynagrodzenie: od 3490zł brutto
szanse na zdobycie doświadczenia w branży lotniczej
możliwość skorzystania z karty Multisport
możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zmianowość: jedna zmiana