banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

MECHANIK - KONSERWATOR MASZYN

Nadal szukamy

Firma

MEYER TOOL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Inwestorska 7, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 4 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Codzienna konserwacja maszyn i urządzeń. Zapewnienie dostępności materiałów eksploatacyjnych
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne ( preferowane mechaniczne ), znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki i elektrotechniki, podstawowa umiejętność wykonywania prac elektrycznych i mechanicznych, uprawnienia SEP i do obsługi wózka widłowego, dobra organizacja pracy własnej.
Proponujemy Ci: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. Oferujemy: karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci.
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.