banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI DS.WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Jutro koniec

Firma

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANISZONĄ ODPOWIEDZIALMOŚCIĄ

Adres

Panoramiczna 2, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

W/g zawodu.
Inne wymagania: Zakres obowiązków: ścisła współpraca z kadrą kierowniczą Spółki, wdrażanie ulepszeń, proponowanie rozwiązań, zamknięcia księgowe miesięcy i udział w sporządzaniu comiesięcznych sprawozdań finansowych, bieżąca analiza zmian przepisów prawnych w zakresie księgowości i podatków, inne zadania wymagane aktualnymi przepisami prawa w zakresie rachunkowości i podatków, zarządzanie podległym zespołem merytoryczne wsparcie dla zespołu, aktywne uczestnictwo w aktualnych projektach biznesowych, organizacyjnych, administracyjnych i operacyjnych aktywna rekrutacja pracowników. Wymagania; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (kierownik działu, zastępca kierownika, główny księgowy) min. 5 lat - mile widziane w biurze rachunkowym lub w Centrum Usług Wspólnych (SSC), wykształcenie wyższe, ekonomiczne kierunkowe, preferowane o kierunku rachunkowość, finanse lub wyższe oraz podyplomowe z zakresu rachunkowości finansów, bardzo dobra znajomości przepisów podatkowych oraz rachunkowych, łatwość w przyswajaniu wiedzy i gotowość do podnoszenia swoich kompetencji zawodowych łatwość przyswajania obsługi nowych aplikacji, systemów, w tym dobra znajomość obsługi programu MS Excel oraz doświadczenie w obsłudze programów księgowych; DOM 5,Symfonia ,chęć dzielenia się doświadczeniami i wiedzą,predyspozycje do bycia liderem, umiejętność komunikowania się z podległym zespołem, delegowania zadań i rozliczania z nich, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań doskonała organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność szybkiej nauki nowych systemów ,wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjneZmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.