banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Nadal szukamy

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD USŁUG PIELĘGNIARSKICH "SANUS" PODSIADŁO SPÓŁKA PARTNERSKA

Szkolna 9, Nowy Sącz

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 4 651 zł

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty

Praca w szkole podstawowej, opieka nad dziećmi. Praca w Nowym Sączu w wymiarze 3/4 etatu w godz. 8.00-14.00 (pn-pt). Wymagane prawo do wykonywania zawodu, wykształcenie wyższe mgr pielęgniarstwa z 3 letnim doświadczeniem lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa, środowiska nauczania i wychowania, bądź specjalizacja w tej dziedzinie. Kontakt tel. 608637510
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
Inne wymagania: Wymagane prawo do wykonywania zawodu, wykształcenie wyższe mgr pielęgniarstwa z 3 letnim doświadczeniem lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa, środowiska nauczania i wychowania, bądź specjalizacja w tej dziedzinie.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.