banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

OPERATOR OBRÓBKI RĘCZNEJ - ŚLUSARZ

2 dni

Firma

MEYER TOOL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Inwestorska 7, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 4 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Obróbka ręczna detali za pomocą narzędzi pneumatycznych i ręcznych narzędzi ślusarskich (gratowanie detali), montaż detali.1
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i sprawdzianami, umiejętności manualno ślusarskie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym.
Proponujemy Ci: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. oferujemy bogaty pakiet benefitów, m.in: karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci.
Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.