banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

SPECJALISTA DS. PROJETÓW ROZWOJOWYCH

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

STOWARZYSZENIE "EUROREGION KARPACKI" - POLSKA

Adres

plac Jana Kilińskiego 2, Rzeszów

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

6 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

03.10.2022

Opis oferty

- Prowadzenie spraw związanych z prowadzeniem i realizacją projektów finansowanych ze środków zewnętrznych (fundusze UE, środki krajowe i mędzynarodowe)
- Prowaadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizeruunku firmy, dbanie o jakość realizowanych zadań,
- Współtowrzenie i realizacja strategii marketingowej,
- Nawiązywanie kontaktów z parnterami zagranicznycznymi,
- Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych spotkaniach projektowych, konferencjach, spotkaniach roboczych dotyczących realizowanych projektów,
- Stały mionitoring projektów dofinansowanych ze środków UE oraz srodków publicznych.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: prawo jazdy kat B, ANGIELSKI C1
Inne wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (zarządzanie, administracja, turystyka, europeistyka).
Biegła znajomość języka angielskiego (B2 lub C1). Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi (krajowe jak i zagraniczne). Niekaralność oraz zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość zagadnień z zakresu funduszy strukturalnych UE. Znajomość Ustawy o stowarzyszeniach oraz znajomość procedur administracyjnych, narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu marki miejsca. Bardzo dobra i praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych a także promocji i tworzenie wizerunku firmy. Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia badań i analiz rynkowych. Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania. Umiejętność pracy w zespole i inicjatywa w działaniu, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzetelność i uczciwość. Doskonała umiejętność komunikacji, zaangażowanie i dynamizm.
Min. 1 rok na podobnym stanowisku lub przy projektach europejskich.

Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.