rating

SAMODZIELNEGO PRACOWNIKA DS. INWESTYCJI

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA Sp. zo.o.

Adres

Węgierska 188, Nowy Sącz

Uzyskaj

Płaca

5 500 - 6 000 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA SP. Z O.O. POSZUKUJE
Miejsce pracy: Nowy Sącz
KLUCZOWE ZADANIA:
-Przygotowywanie założeń ofertowych do projektów inwestycyjnych i remontowych
-Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz załatwianie spraw związanych z pozwoleniami
-Nadzorowanie realizacji prac inwestycyjnych
-Prowadzenie wymaganej dokumentacji i sprawozdawczości z zadań inwestycyjnych
OCZEKIWANIA:
-Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym
-1 rok pracy w służbach inwestycyjnych lub remontowych w zakładzie produkcyjnym
-Uprawnienia dozorowe SEP grupy 1, 2 i 3 będą dodatkowym atutem
-Dobra znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych
-Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym (B1)
-Dobra znajomość programów Excel, CAD (SOLID EDGE)
-Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
-Rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
OFERTA:
- Możliwość realizacji interesujących zadań w międzynarodowej firmie
- Stabilne miejsce pracy z motywacyjnym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju
- Wysokie standardy kultury organizacyjnej akcentujące zaangażowanie i innowacyjność

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV)
do dnia 30.06.2022 roku drogą e-mailową na adres:
rekrutacja.polska@sglcarbon.com
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty
Prosimy o umieszczenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz.1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (RODO)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynier
Inne wymagania: - Uprawnienia dozorowe SEP grupy 1, 2 i 3 będą dodatkowym atutem
- Dobra znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym (B1)
- Dobra znajomość programów Excel, CAD (SOLID EDGE)
- Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
- Rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
Zmianowość: jedna zmiana