banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

KIEROWCA AUTOTRASPORTERA

Jutro koniec

Firma

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WEGA A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Obozowa 38-40, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

10 000 - 12 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Załadunek i rozładunek samochodów osobowych na autotransporterze, przewóz samochodów, praca na terenie Polski oraz Europy.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Inne wymagania: Kurs na przewóz rzeczy, orzeczenie psychologiczne, komunikatywność, samodzilenośc, odpowiedzialność.

Oferujemy umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb), pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.


Oferujemy umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb), pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji


Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.