banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

KIEROWCA WÓZKA - MAGAZYNIER

Nadal szukamy

Firma

STORA ENSO POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Adres

Metalowców 41, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 800 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

04.07.2022

Opis oferty

Obsługa wózka widłowego, obsługa belownicy, przyjmowanie, wydawanie towaru z magazynu, załadunek naczepy, dbanie o porządek placu magazynowego.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i wymiany butli z gazem w ktaegorii I WJO, doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego, rozwaga, opanowanie, umiejętność prowadzenia dokumentacji na stanowisku, bardzo dobra znajomość j. polskiego (dot. cudzoziemców aplikujących na ww. oferte pracy).
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.