banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

MECHATRONIK

Nadal szukamy

Firma

MEYER TOOL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Inwestorska 7, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 500 - 4 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Zapewnienie ciągłości ruchu obrabiarek sterowanych numerycznie.
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (mechatronika lub elektronika , automatyka), umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych, umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolnymi i diagnostycznymi,
Umiejętność diagnozowania obwodów elektronicznych, dobra organizacja pracy własnej, brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym. Dodatkowym atutem będzie: umiejętność diagnostyki układów CNC, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, aktualne uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV. Proponujemy Ci: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej. Oferujemy pakiet benefitów, m.in: karty MultiSport, karnety do Aquapark Kalisz, wczasy pod gruszą, karty przedpłacone dla dzieci Pracowników oraz upominki dla nowo narodzonych dzieci.

Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.