banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
ELEKTRYK

Wczoraj

NSK BEARINGS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Jagiellońska 109, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty
wg. potrzeb
Inne wymagania: Do Twoich obowiązków należeć będzie: wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji maszyn i obiektów, monitorowanie stanu technicznego linii, maszyn i urządzeń, obsługa, konserwacja, remonty i montaż kontrolno-pomiarowy urządzeń grzewczych, prace serwisowe instalacji oświetleniowej, obsługa i konserwacja chłodni wentylatorowej, obsługa i konserwacja kotłowni gazowych, prowadzenie eksploatacji, napraw i remontów instalacji wentylacyjnych. Wymagania; wykształcenie średnie lub zawodowe w kierunku: elektrotechnika, automatyka, elektronika lub energetyka, uprawnienia SEP (E1),doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka (mile widziane), dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym.


Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.