banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACOWNIK BIUROWY/SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY/

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

AXTER Adrian Kowalski

Adres

Rolna 8, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 3 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

w/g potrzeb
Inne wymagania: Opis stanowiska pracy; Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za pozyskiwanie nowych klientów i zapytań, różnymi kanałami. Zakres zadań: zainteresowanie klienta naszymi usługami, przedstawianie podstawowych informacji i umówienie spotkania, obsługa i udział w przetargach, obsługa klientów i zapytań, sporządzanie ofert, koordynowanie prowadzonych projektów pod kątem terminów i materiałów, kompletowanie zamówień do realizacji zleceń, bieżące prace administracyjno-biurowe, sporządzanie dokumentów magazynowych i księgowych, weryfikację poprawności faktur, kosztów projektu
Wymagania; doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność, rzetelność i uczciwość, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista, dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych, mile widziana ogólna orientacja w tematach technicznych - branża elektryki/automatyki.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.