banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - WKS, KIELCE

Nadal szukamy

EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Peryferyjna 23, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 3 600 zł brutto

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty

wg. stanowiska
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wymagania:
Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) na obsługę wózka widłowego.Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.
Mile widziane:
Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego.
OCZEKUJEMY:
Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22.Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy.Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.Chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.Pozytywnego nastawienia do pracy.
ZAPEWNIAMY:
Umowa o pracę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie z 40- letnim doświadczeniem.Udział w szkoleniach i kursach zawodowych.Prywatną opiekę medyczną.Atrakcyjne wynagrodzenie.Dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku.Świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym).Praca w miłej atmosferze.Możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.