banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ

Jutro koniec

Przedszkole Samorządowe Nr 68

Mieszka I 19, Białystok

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 1 750 zł

Wymiar

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

05.06.2023


Opis oferty
Osoba zatrudniona na stanowisku robotnika do pracy lekkiej dba o porządek na terenie placu przedszkolnego oraz wykonuje proste naprawy wewnątrz u na zewnątrz obiektu, to tzw. "złota rączka" - wskazane jest posiadanie uzdolnień technicznych i predyspozycji do prac manualnych. W szczególności do obowiązków należy wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie drzwi i okien, malowanie poręczy, ogrodzeń, itp. wykonywanie prostych napraw instalacji wodnej i kanalizacyjnej, w okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem, posługiwanie się sprzętem mechanicznym przeznaczonym do pielęgnacji zieleni oraz narzędziami ręcznymi, nawożenie i podlewanie roślin, cięcie żywopłotów, konserwacja wykorzystywanego sprzętu technicznego m.in. do pielęgnacji trawników, rabat, żywopłotów, drzew i krzewów.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.