banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Mniej niż tydzień

Firma

PAULA INGREDIENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Łódzka 145a, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

5 300 - 6 900 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Aktywna sprzedaż produktów firmy. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi kontrahentami. Przygotowywanie profesjonalnych prezentacji, ofert handlowych i swoboda w ich przeprowadzaniu.
Realizacja projektów marki własnej. Negocjowanie warunków sprzedażowych, umów o współpracy. Czynny udział w imprezach targowych w kraju jak i za granicą
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Znajomość języka angielskiego - płynnie w mowie i w piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem, aktywny udział w opracowaniu strategii sprzedażowych firmy oraz w sukcesywnym dopasowywaniu portfolio do trendów rynkowych, umiejetność obserwacji rynkowych trendów konsumenckich i sprzedażowych, doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwoju współpracy z kluczowymi klientami, umiejętności negocjacyjne i prowadzenia rozmów handlowych, paasja, kreatywne myślenia oraz chęci do pracy i rozwoju.
Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, dostęp do nowoczesnych, zaawansowanych narzędzi pracy, uczestnictwo w innowacyjnych projektach, inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji, stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią, ubezpieczenie grupowe, medyczne, arakcyjny pakiet benefitów, min. karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu.

Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.