banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

133 - PRACOWNIK PRODUKCJI W ZAKŁADZIE DROBIARSKIM - RADOM

Nadal szukamy

Firma

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Energetyków 49, Radom

Uzyskaj

Płaca

od 3 490 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Zadania:
•obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej
•czynności porządkowe wokół stanowiska pracy
Warunki pracy:
•praca na hali produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni
•praca w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej
•praca w systemie równoważnym 3 zmianowym w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy od poniedziałku do niedzieli
•praca w kilkuosobowym zespole
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Inne wymagania: [Umiejętność 2] : •odpowiedzialności i chęci do pracy; •gotowości do pracy w systemie zmianowym
[Umiejętność 1] : •mile widziane prawo jazdy kat. B; •mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej
[Inne] : Oferujemy:
•pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
•przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
•pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
•niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
•środki ochrony indywidualnej
•możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Zmianowość: trzy zmiany