banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

OPIEKUN KLIENTA

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO

Adres

Ludwika Zamenhoffa 3, Rzeszów

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

aktywna sprzedaż pożyczek i kredytów członkom SKOK Kwiatkowskiego, prowadzenie lokalnych działań marketingowych (również poza oddziałem) mających na celu pozyskiwanie klienta zewnętrznego, kompleksowa obsługa członków SKOK Kwiatkowskiego w oddziale (udzielanie pożyczek i kredytów, przyjmowanie depozytów, obsługa kasowa, informowanie o produktach)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
Inne wymagania: Zaangażowanie i silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów, entuzjazm i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem, odporność na stres. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucjach finansowych. Dyspozycyjność do pracy w delegacji. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.