banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

KOSMETOLOG

Nadal szukamy

Firma

STREFA ROZWOJU MEDYCYNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Drogowców 12, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii hi-tech; wykonywanie zabiegów laserowych; wykonywanie zabiegów modelujących sylwetkę; przygotowanie pacjenta do zabiegów realizowanych przez lekarza medycyny estetycznej; wykonywanie masażu twarzy i zabiegów na twarz; realizacja wizyt konsultacyjnych, dobór planu zabiegowego i pielęgnacji domowej (zgodnie z kompetencjami), nadzór nad prawidłowością wypełniania zgód na zbiegi; aktywna sprzedaż usług firmy.
Mile widziani obywatele Ukrainy.
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Kosmetologia
Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe, min. Średnie, mile widziane ukończone studia z zakresu kosmetologii; mile widziane doświadczenie w realizacji zabiegów laserowych oraz endermologii; umiejętność wykonywania masażu twarzy; mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania masażu Kobido; życzliwe podejście do pacjenta; gotowość do pracy w systemie zmianowy. Zapewniamy szkolenie z oferty produktowej i obsługi sprzętu.
Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.