banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

POMOCNIK DRUKARZA

Mniej niż tydzień

Firma

ADECCO Poland Sp. z o.o Warszawa

Adres

Źródłowa 2, Kielce

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

23 - 32 zł/godzina

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

w/g potrzeb
Inne wymagania:

Zakres obowiązków: obsługa maszyn drukarskich, obróbka końcowa zamówień, dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania: umiejętność pracy w zespole, chęć podnoszenia kwalifikacji
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, rzetelność, punktualność. Mile widziane:wykształcenie poligraficzne lub pokrewne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Pracodawca proponuje; stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym: 6-14, 14-22, możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy, profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia wewnętrzne, zdobycie bogatego doświadczenia w renomowanej firmie, dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę


Zmianowość: nie dotyczy

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.