banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Nadal szukamy

Firma

FF MARKA WŁASNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Grzybowa 5, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 4 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Bieżąca kontrola parametrów jakościowych odprowadzanych ścieków. Eksploatacja i konserwacja oczyszczalni ścieków (bieżące naprawy i remonty). Utrzymanie stałej czystości w powierzonym obiekcie. Bieżąca kontrola instalacji wodno kanalizacyjnej i deszczowej. Usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości i awarii. Zgłaszanie przełożonym konieczności realizacji prac przez serwis zewnętrzny
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana wiedza techniczna i podstawowa wiedza o stosowanej technologii oczyszczania ścieków, uprawnienie energetyczne do 1KV, lub gotowość do ich wyrobienia (na koszt firmy), gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polską firmą, będącą jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Europie, współpracę z profesjonalnym, wspierającym i przyjaznym zespołem fachowców, szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia, pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne, program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy, firmowe produkty (lody i desery mrożone) w niższych cenach, darmowy parking, dogodna lokalizacja, raz na kwartał paczka lodów dla Ciebie i Twoich bliskich.
Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.