banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

OPERATOR SUWNICY MANIPULACYJNO-TRANSPORTOWEJ

Nadal szukamy

Firma

Alchemia S.A. Oddział Rurexpol w Częstochowie

Adres

Ludwika Trochimowskiego 27, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 300 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Przewożenie towarów za pomocą suwnicy manipulacyjno-transportowej; tarnsport materiałów w wyznaczone miejsca; praca w systemie dwuzmianowym; praca na wysokości. Firma oferuje: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Wykształcenie: podstawowe, brak
Inne wymagania: dyspozycyjność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, konieeczne uprawnienia do obsługi suwnic w kat IS.

Zmianowość: dwie zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.