banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (BRANŻA SPOŻYWCZA)

Nadal szukamy

Firma

PROSPONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Węgierska 11, Nowy Sącz

Uzyskaj

Płaca

3 800 - 5 000 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Zadania:
- realizacja procesów zakupowych,
- współpraca z międzynarodowymi i krajowymi dostawcami surowców, dodatków i opakowań,
- negocjowanie warunków handlowych oraz warunków dostaw,
- analiza rynków surowcowych,
- zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji,
- współpraca z działami produkcji i sprzedaży w zakresie planowania zakupu surowców, dodatków,
- ustalanie i kontrolowanie terminowości i jakości dostaw surowców,
- koordynacja logistyki,
- selekcja, wybór oraz ocena dostawców,
- poszukiwanie nowych dostawców, surowców,
- prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz procesami zakupowymi.
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: MS Office
Inne wymagania: 1.Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1 - zaawansowany);
2.Posiadanie doświadczenia zakupowego min. 3 lat;
3. Znajomość branży surowców/dodatków spożywczych będzie dodatkowym atutem;
4. Doświadczenie w tworzeniu i realizacji krótko, średnio oraz długoterminowych strategii zakupowych;
5. Samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu;
6. Łatwość nawiązywania kontaktów;
7. Wykształcenie minimum średnie.
Zmianowość: jedna zmiana