banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

PRACOWNIK BIUROWY

Mniej niż tydzień

Firma

HURTOWNIA ŁOŻYSK MIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Osiedlowa 2a, Nowy Sącz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Samodzielne przygotowanie dokumentów do przekazania do biura rachunkowego. Sprawdzanie faktur pod względem księgowym i formalno-rachunkowym. Układanie faktur, sortowanie. Prowadzenie rejestru sprzedaży, zakupów i kosztów. Obsługa płatności - windykacja oraz inne prace biurowe. Wymagane doświadczenie min. 1-2 lata, odpowiedzialność, samodzielność i znajomość programu księgowego "OPTIMA". Praca w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00. Kontakt tel. 601428697, 603695369
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: technik ekonomista
Uprawnienia: obsługa komputera, Obsługa programu Optima
Inne wymagania: Wymagana odpowiedzialność i samodzielność oraz znajomość programu Optima, zasad fakturowania, windykacji i weryfikacji dokumentów księgowych. Preferowane osoby posiadające doświadczenie w takiej pracy.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.