rating

ŚLUSARZ MECHANIK - ZMIANOWY

Nadal szukamy

Firma

Alchemia S.A. Oddział Rurexpol w Częstochowie

Adres

Ludwika Trochimowskiego 27, Częstochowa

Uzyskaj

Płaca

3 400 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Opis stanowiska:
utrzymanie ciągłości pracy podległych maszyn, urządzeń oraz instalacji, wykonywanie prac remontowych, przeglądów, sprawne usuwanie awarii podległych urządzeń oraz instalacji (również ciśnieniowych) dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt zgłaszanie potrzeb materiałowych i części zmiennych aktywną współpracę z innymi działami UR przestrzegać przepisy BHP i p.poż.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym, podstawowa znajomość rysunku technicznego, dobra znajomość mechanik; hydrauliki siłowej i pneumatyki w stopniu podstawowym, dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów.
Mile widziane:
uprawnienia obsługi suwnic, hakowego uprawnienia spawacza (gazowego i elektrycznego), dobry stan zdrowia, umiejętność obsługi tokarki (dorabianie drobnych detali) brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 10 m.

Zmianowość: trzy zmiany