banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

INŻYNIER BUDOWY

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

MOSTOSTAL KIELCE Spółka Akcyjna

Adres

Piotra Ściegiennego 280, Kielce

Uzyskaj

Płaca

4 000 - 5 000 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Zakres obowiązków:
- sprawowanie nadzoru nad realizacją prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,
- koordynowanie i kontrolowanie robót prowadzonych przez siły własne i podwykonawców,
- raportowanie z przebiegu prac na budowie,
- przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
- przeprowadzanie odbiorów w sposób zgodny z procedurami obowiązującymi w Spółce oraz wymogami Zamawiającego.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budowlane
Inne wymagania: Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane,
- umiejętność obsługi programów AutoCAD oraz MS Office,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność.
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dodatki z okazji świąt),
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Opis stanowiska pracy:

Zmianowość: jedna zmiana