banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Jutro koniec

Firma

Przedsiębiorstwo Usługowo_Handlowe "RED-BUD" Sp. z o.o. w Białymstoku

Adres

Ludwika Waryńskiego 41A, Białystok

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 4 200 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Prowadzenie kompleksowej obsługi pracowników w zakresie ich zatrudniania oraz wynagradzania, w tym: sporządzanie umów o pracę, prowadzenie indywidualnej dokumentacji dla każdego pracownika i dokumentów kończących stosunek pracy. Sporządzanie list płac wynagrodzeń dla pracowników. Przygotowywanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów zleceń i umów o dzieło. Prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS. Sprawozdawczość statystyczna. Znajomość programu PŁATNIK w praktyce. Bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa pracy oraz przepisów prawa ubezpieczeń i podatkowego.
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.