banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
OPIEKUNKA DZIECIĘCA /PIELĘGNIARKA

Mniej niż 2 tygodnie

INTERWENCYJNY OŚRODEK PREADOPCYJNY DOM ŻYCIA im. LEONI NASTAŁ

św. Kazimierza 1, Częstochowa

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

3 490 - 3 750 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty
Czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne dzieci do 1 roku życia (karmienie, przewijanie, kąpiel, zabawa), dbanie o estetyczny wygląd dziecka oraz stanowiska pracy i osobisty; kontakt werbalny z dziećmi; wykonywanie zadań zleconych przez dyrektora; zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dziecku.
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, pomaturalne/policealne
Inne wymagania: wykształcenie min. policealne o kierunku opiekunka dziecięca/pielęgniarka lub wyższe: pielęgniarstwo, pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna lub resocjalizacja; możliwość zatrudnienia osoby z wykształceniem średnim ogólnym oraz ukończonym kursem opiekunki dziecięcej; odpowiedzialność, solidność, wrażliwość, troska o dzieci; umiejętność pracy w zespole
Zmianowość: trzy zmiany

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.