banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

SERWISANT ROWEROWY (CZĘSTOCHOWA)

Nadal szukamy

Firma

KROSS SPÓŁKA AKCYJNA

Adres

Jagiellońska 1, Częstochowa

Uzyskaj

Płaca

od 4 500 zł

Data rozpoczęcia

Od zaraz

1. Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów
2. Przygotowywanie rowerów do sprzedaży
3. Wykonywanie napraw serwisowych oraz przeglądów gwarancyjnych
4. Obsługa punktu kasowego
5. Wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw rowerów
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
Wymagane umiejętności:
1. Warunek konieczny - doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawianiu rowerów
2. Wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach
3. Zorientowanie na klienta
4. Chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności
5. Komunikatywność.

Zakres obowiązków:
5. Wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw rowerów.

Praca w godz. 12.00-20.00.

Kontakt poprzez formularz aplikacyjny - link do formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=94087e871d46456680af2327c14ed5fc
Zmianowość: jedna zmiana