banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

AUTOMATYK

Mniej niż tydzień

Firma

FF MARKA WŁASNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Grzybowa 5, Kalisz

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

od 5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w odniesieniu do elektrotechniki, układów sterowania i automatyki przemysłowej. Diagnostyka PLC,
Dokonywanie modyfikacji istniejących programów sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley). Tworzenie i edycja wizualizacji HMI (Siemens, Allen-Bradley, Pro-face)
Inne wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (profil: automatyka, elektromechanika bądź pokrewne), doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakładzie przemysłowym będzie dodatkowym atutem, wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, wiedza z zakresu budowy i działania sterowników PLC, podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC i HMI, wiedza z zakresu mechaniki i urządzeń chłodniczych będzie dodatkowym atutem, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w systemie 12/24/12/48.
Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Program Poleceń możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 1500 zł brutto. Proces adaptacyjny nowego pracownika. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych. Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę. Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach .
Zmianowość: inna

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.