banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating
RECEPCJONISTA/TKA

Wczoraj

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "DEKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piotrkowska 12, Kielce

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

od 3 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty
wg potrzeb
Inne wymagania: Opis stanowiska pracy;Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę gości hotelowych, bieżąca obsługa recepcji hotelowej, dbanie o wizerunek hotelu i standardy obsługi, przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych, wystawianie faktur i rachunków. Praca zmianowa- w tym zmiany nocne. Wymagania: doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku, dobra znajomość j. angielskiego -warunek konieczny, znajomość zagadnień księgowych - fakturowanie, rozliczenia, doskonałe umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami, otwartość, umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel).
Zmianowość: inna

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.