banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

SPECJALISTA DO SPRAW KONTROLLINGU

Mniej niż tydzień

Firma

Alchemia S.A. Oddział Rurexpol w Częstochowie

Adres

Ludwika Trochimowskiego 27, Częstochowa

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

4 500 - 5 000 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz

Opis oferty

przygotowywanie planów i budżetów,
sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów,
opracowywanie i przekazywanie danych do sprawozdań statystycznych,
raportowanie bieżących parametrów ekonomicznych,
analiza zużycia podstawowych materiałów produkcyjnych,
analiza wyników i wskaźników ekonomicznych,
gromadzenie i przetwarzanie danych produkcyjno-ekonomicznych,
wykonywanie rozliczeń na potrzeby działu księgowości,
Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w profesjonalnym zespole, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość awansu zawodowego,
Inne wymagania: wykształcenie wyższe, samodzielność działania, znajomość zasad ewidencji i rozliczeń kosztów, nastawienie na rozwój, samodoskonalenie i samokontrolę, zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność, dyspozycyjność oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy własnej, komunikatywność, sumienność, podstawowa obsługa pakietu MS Office i środowiska Windows, praca z systemem klasy ERP. Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2-letnie), znajomość systemu IFS.
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.