banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

MŁODSZY USTAWIACZ MASZYN/USTAWIACZ MASZYN

Mniej niż 2 tygodnie

Firma

ROSTI POLAND SP. Z O.O.

Adres

Myśliwska 18, Białystok

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 500 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

01.10.2022

Opis oferty

Pobieranie form wtryskowych wraz z osprzętem z magazynu form, weryfikacja pobieranych elementów na podstawie Karty Formy (typ, ilość, jakość). Zabezpieczenie obszaru, w którym odbywają się prace prze zbrojeniowe przed dostępem osób postronnych. Przezbrajanie maszyn wtryskowych zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz standardami Działu Produkcji. Dbałość o porządek i bezpieczne warunki pracy na stanowisku w trakcie prac prze zbrojeniowych oraz po ich zakończeniu ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych wycieków wody lub oleju. Wykonywanie zabiegów konserwacyjnych na formie w trakcie produkcji oraz po zakończeniu produkcji. Zdawanie form wtryskowych wraz z osprzętem do magazynu form, informowanie o rozbieżnościach między stanem faktycznym a Kartą Formy.
Wykształcenie: podstawowe
Zmianowość: ruch ciągły

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.