banner

W aplikacji znajdziesz oferty z Twojej okolicy

rating

OPERATOR PRODUKCJI

Nadal szukamy

Firma

ROSTI POLAND SP. Z O.O.

Adres

Myśliwska 18, Białystok

Odległość od domu zobaczysz w aplikacji.

Uzyskaj

Płaca

3 010 zł

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

02.11.2022

Opis oferty

Bieżąca obsługa maszyn wtryskowych. Bieżąca ocena i odpowiedzialność za jakość odbieranych z maszyny detali poprzez wizualne ich porównanie z wzorcami. Postepowanie zgodnie z Planem Kontroli Produkcji (PKP) znajdującym się na stanowisku. Pakowanie detali oraz przygotowywanie do transportu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami. Właściwe opisywanie przywieszek na opakowaniach zbiorczych. Prawidłowe wypełnianie rejestrów/dokumentacji produkcyjnej (m.in. Stanowiskowy Raport Produkcji, Rejestr Produkcji). Czyszczenie form wtryskowych po wcześniejszym przeszkoleniu. Uruchamianie maszyn i urządzeń pomocniczych po wcześniejszym przeszkoleniu.
Wykształcenie: podstawowe
Zmianowość: ruch ciągły

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.