banner

Wypróbuj wygodną aplikację mobilną

rating

DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ

Nadal szukamy

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE "PROKER" - Edward Łuszczak

Hetmańska 62, Rzeszów

Odległość od Ciebie zobaczysz po wpisaniu adresu na liście ofert.


Płaca

5 200 - 5 800 zł brutto

Wymiar

Praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia

Od zaraz


Opis oferty

sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych, pozyskiwanie klientów, utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowym klientem, kompleksowa obsługa klientów biura.
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
Inne wymagania: doświadczenie w branży bankowej lub ubezpieczeniowej
Poszukuję pracownika otwartego na kontakt z klientem, angażującego się w potrzeby i możliwości ubezpieczeniowe naszych klientów. Biegła obsługa komputera, urządzeń biurowych oraz znajomość MS OFFice, umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy.
Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia, szkolenia z zakresu sprzedaży produktów. Pracę w biurze i dodatkowe ubezpieczenie.
w przesyłanych Cv proszę dopisać praca Rzeszów oraz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych
Zmianowość: jedna zmiana

Z aplikacją Praca za Rogiem masz największą szansę na znalezienie pracy, takiej jaką Ty chcesz. To Ty decydujesz jak daleko od miejsca zamieszkania chcesz pracować i ile chcesz zarabiać. Mamy oferty z całej Polski, sprawdź na przykład w Warszawa, Kraków, Białystok, Kielce, Lublin, Bielsko-Biała, Wrocław, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Częstochowa, Kalisz i wielu innych.

Używamy plików cookie, sprawdź Warunki korzystania z usługi. Chronimy również Twoje dane osobowe, zobacz Politykę prywatności.